Álláslehetőség

Álláslehetőségek a KEVENET csoportnál

Pénzügyi és ügyfélszolgálati munkatárs – könyvelő

A Kevenet csoport ráckevei irodájába számviteli és ügyfélszolgálati feladatokra munkatársat keres. A munkakörbe alapvetően könyvelői feladatok tartoznak. Emellett elvárás az ügyfélszolgálati teendők ismerete és esetenkénti ellátása.

A munkakörhöz tartozó főbb feladatok:

Számvitellel kapcsolatos teendők: pénztár-, számlák-, utalások-, bérleti díjak-, tagi kölcsönök kezelése, ÁFA bevallás készítése (főkönyvelő irányítása alatt), bérszámfejtés.
Ügyfélszolgálati csapat tagjaként: általános ügyfélszolgálati teendők.

A munkavégzés helyszíne: Ráckeve, Bercsényi utca 7.

A munkábaállás kezdete: 2024. áprilsi 15-től

Elvárások: középfokú végzettség, precizitás, jó kommunikációs készség

Előnyt jelent: mérlegképes könyvelői végzettség, főiskolai / egyetemi diploma, számviteli tapasztalat

Bérezés: bruttó 350 000-550 000 ft  – a munkabér függ az új munkatárs végzettségétől és attól, hogy az ellátandó feladatkörökből melyeket tudja elvégezni.

Egyéb juttatás: otthoni internet, munkábajárási támogatás

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal az allas@kevenet.hu címre várjuk!

A munkakörben végzett tevékenységek részletes listája

Ügyfélszolgálat
Ügyfél befizetéseinek kezelése: számlatörténet lekérdezés, Ispadmin rögzítés (normál befizetés, túlfizetés, részleges kiegyenlítés, stb.)
Általános ügyfélszolgálat: Személyes megkeresés fogadása (befizetés, ügy indítás, információ szolgáltatás)
Cégkapu és egyéb online megkeresések feldolgozása: Hatósági, hivatali megkeresések érkeztetése, továbbítása
Csomag fogadás: Beérkező csomagok fogadása, elosztása, kollégák értesítése
Posta bontás: Beérkező küldemények osztályozása, postakönyv, stb.
Tájékoztatás: Pénzügyi témájú ügyfél megkeresések megválaszolása

Pénzügy
Pénztár kezelés: Tipikus input és output, fizikai megjelenés, adminisztráció( két cégre)
Vevő számlák kezelése: kb év 85000 tétel rögzítése
Szállítói számlák kezelése: Számlák befogadása vagy elutasítása, rögzítése, könyvelés, kb. 800 tétel/év,
Szállítói számlák és cash flow: Utalások kezelése, ütemezése
Számviteli iratok kezelése: Kivonatok, beadott bevallások lementése
Bérleti díjak kezelése: Esetek, eljárások, táblázat
Tagi kölcsönök: Kezelés, nyilvántartás, adminisztráció
ÁFA bevallás készítése: 2 vállalkozás, havi, a főkönyvelő irányítása alatt.

Munkaügy
Bérszámfejtés: havi bér számfejtése (benne:nyomtatványok elkészítése a dolgozók és a nav felé, nyomtatványok feladása és lementése), szabadságok ellenőrzése, magánszemély bérleti díj számfejtése
Munkaügyi adminisztráció: Munkaszerződések előkészítése, aktualizálása, felmondások kezelése

Általános
Részvétel az egyeztetéseken, az egyes eljárásrendek kidolgozásában, frissítésében

Kintlévőség kezelés
Pénzügyi előkészítés, adatszolgáltatás